Xcard’ı nereden satın alabilirim ?

Web adresimizdeki iletişim bilgilerinden satış birimlerine ulaşabilir ya da online olarak web adresimizden direkt olarak kredi kartınızla, daha avantajlı bir şekilde, kendiniz satın alabilirsiniz.

Xcard ‘ı kimler kullanabilir ?
  • Bireysel olarak alışveriş yetkisine haiz herkes kullanabilir.
  • Kurumsal firmalar, Xcard’ın tüm özelliklerini kendi müşterileri için satın alabilir.
Xcard hangi sektörlere hitap eder ?

Sağlıktan eğlenceye, otomotivden mobilyaya; havaalanlarından restoranlara  ve daha onlarca alanda avantajlarımızdan faydalanabilirsiniz.

Xcard mobil uygulamam çalışmıyor, ne yapabilirim ?

Web sitemizde ve mobil uygulamamızda yer alan İletişim bölümündeki bilgilerden bize ulaşabilir, şikayetinizi bildirebilirsiniz. 24 saat içinde size geri bildirim yapılacaktır.

Xcard sisteminde oluşan sorunlar için ne yapabilirim ?

Sistemle ilgili yaşadığınız sorunlarınızı “Şikayet ve Yardım” başlığı altında mobil uygulamamız ve/veya web sitemiz üzerinden bize ulaştırabilirsiniz.

xcard.com.tr üzerinden ödemesini yaparak aldığım kartımın aktivasyonunu nasıl yapabilirim ?

Aldığınız kart bilgisini mobil uygulamamızda yer alan kart tanımı hanesinde belirtip SMS olarak gelen doğrulama kodunu sisteme girerek aktivasyonu gerçekleştirebilirsiniz.

Yakınımdaki indirim veren yarleri nasıl bulabilirim ?

Mobil uygulamamızda ve web sitemizde, konumunuza en yakın olan indirim noktaları harita ile size gösterilecektir. Ayrıca mobil uygulamalamamızda, aktiviteler kısmında, ilgili sektörlerdeki kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.